Компанія «Ларус Шиппінг», спочатку заснована як судновий агент в порту Рені, на сьогоднішній день надає широкий перелік послуг, пов’язаних з перевезенням вантажів усіма видами транспорту. У тому числі здійснюється супровід угод за суміжним сферам, таким як експедирування, агентування, фрахтування, митне оформлення.

Уміло поєднуючи накопичений досвід і гнучкий підхід, за запитом замовника можуть бути втілені завдання будь-якої складності як в основних, так і в додаткових сегментах нашої діяльності.

Протягом тривалого часу функціонування на ринку перевезень, компанія змогла заслужити авторитет і хорошу репутацію. Ми пишаємося співпрацею і взаємозв’язком з іншими фрахтівниками, експедиторами, вантажовідправниками і вантажоодержувачами, судновласниками, а також представниками митних органів та портової влади, оскільки ефективне партнерство – запорука найкращої продуктивності.

Грамотне поєднання трьох основних пріоритетів – інтересів клієнта, якості і ціни послуг, що надаються, дозволяє нам і далі продовжувати проводити політику націленості на найкращий результат.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!